Verlang je naar rust, creativiteit, plezier en nieuwe energie?
Tijdens onze mooie La Luz reis neemt Francien je mee naar Spanje voor een heerlijke week vol inspiratie, ontspanning, beweging en tijd voor jezelf. Een week waarin je even uit de dagelijkse drukte stapt en vooral mag genieten. Even helemaal weg.
La Luz is een vrouwen retreat met een fijne mix van activiteiten, ontspanning en gezelligheid. Francien heeft een gevarieerd programma samengesteld waarin ruimte is voor creativiteit, beweging, schrijven, reflectie en mooie gesprekken. Een week gevuld met inhoud en plezier.
Je hoeft vooraf niet precies te weten wat je allemaal wilt doen. Sommige activiteiten zijn wat actiever, andere wat meer creatief en andere juist weer rustig. En omdat niets moet, kun je iedere dag opnieuw kiezen waar je zin in hebt.
Tussen de activiteiten door is er volop tijd voor jezelf. Een boek lezen, wandelen, ontspannen bij het zwembad of gewoon lekker niets doen: het hoort allemaal bij La Luz.
Samen genieten van heerlijk Spanje
Natuurlijk gaan we ook op ontdekking. In de omgeving vind je gezellige stadjes, mooie natuur en het strand. En er staat een verrassende excursie op het programma, waarbij je de Spaanse sfeer volop kunt beleven.
Ook aan lekker eten wordt gedacht. Op verschillende dagen geniet je van uitgebreide, verzorgde maaltijden en op andere dagen trekken we eropuit en ontdekken we samen een leuk plekje in de omgeving.
Een week die je zelf invult
La Luz is er voor alle vrouwen die behoefte hebben aan een week voor zichzelf. Om op te laden, nieuwe inspiratie op te doen, creatief bezig te zijn, te lachen, te ontspannen en misschien vooral even helemaal niets te hoeven.
Een week vol zon, aandacht en ruimte voor jezelf.
Kom je alleen of kom je juist samen; alles kan en alles is goed; als jij maar geniet!
Praktisch
Meer informatie & aanmelden
Enthousiast geworden? Meld je aan via: https://francienbredewout.nl/aanbod/LaLuz

